Твори українських митців на International Art Fair Warsaw 2016

11.07.2016

Твори українських митців на International Art Fair Warsaw 2016

s.com.ua репрезентувала твори українських авторів на International Art Fair Warsaw 2016, 7-10 квітня. 

Українська галерея фокусується на такому ключовому ракурсі мистецької практики, як "Сенс, який змінює. Форма, яка діє і впливає".

На IAFwarsaw 2016 було представлено твори авторів, яких в згаданому сенсі можна назвати свого роду "Ukrainian Magicians":

— Актуальна історія вольових Колосів у проекті "Aftertoday" Єгора Зігури.

— Еко-сенси і споглядальність людини в яскравому проекті "Небосхил" Микити Зігури.
— Енергія життєвої сили в гротескних формах невеликих творів Богдана Андрійцева.

Окремий акцент галерея робила на представленні кількох робіт Psychotronic Art Андрія Сідерського. Він є відомим у світі майстром з йоги, перекладачем книг Карлоса Кастанеди, Річарда Баха, автором професійної літератури з йоги, вже неодноразово виданої з 1993 року книги "Третє відкриття сили",  і художником, який у 2000-х розробив напрямок, що описується як Psychotronic Art (Психотронне мистецтво). Андрій Сідерський створює свої психотронні роботи в жанрі абстрактного живопису.

International Art Fair Warsaw 2016 є новою мистецькою подією в Польщі. Першого разу вона проходила з 7 по 10 квітня 2016 року в Варшаві. Образотворче мистецтво було основою порядку денного IAFwarsaw 2016 року, проте автори зі світу фотографії та сучасного дизайну також були у великій кількості. Там були також численні додаткові заходи  зустрічі з митцями, майстерні і кінопокази. У події брали участь учасники з Польщі та з-за кордону.

s.com.ua вперше набувала досвіду участі у форматі international art fair, і розглядає цю Варшавську подію як корисний кейс для своїх перших кроків у міжнародній дилерській діяльності у сфері мистецтва. Як інтернет-компанія галерея готується в даний час до перезапуску своєї онлайн платформи, і прагне стати можливістю якісного зв'язку із міжнародним онлайн арт-ринком для значного списку непересічних "Ukrainian Magicians".

Андрій Сідерський

Твори до теми