Процес придбання


ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ І ОПЛАТИ

 

I. ЗВИЧАЙНИЙ СПОСІБ ЗАМОВЛЕННЯ І ШВИДКА ОПЛАТА ЧЕРЕЗ САЙТ

Щоб оформити замовлення на сайті і виконати швидку і безпечну оплату вашою карткою, вам потрібно буде пройти кілька етапів:

Замовлення

Опис і специфікація творів мистецтва / товарів, які ви замовили, буде таким, як показано на сайті на момент оформлення замовлення.

Ціна товару буде ціною, вказаною на сайті на дату отримання замовлення. Всі ціни вказані в українській гривні та еквівалентах в доларах США і євро, не включаючи вартість пересилання або доставки, яка буде додана до ціни товару при зазначенні країни доставки, до того, як вам буде запропоновано здійснити платіж.

Таким чином, щоб оформити замовлення, вам потрібно:

додати товар до замовлення,

вибрати країну доставки,

розглянути загальну суму і, якщо все в порядку, натиснути кнопку «Оформити замовлення».

 

Інформація про доставку

Після цього вам буде запропоновано надати нам інформацію, необхідну для пересилки/доставки і виставлення рахунків (ім'я, адреса, номер телефону).

 

Спосіб оплати

На даний момент на нашому сайті ми використовуємо поки один швидкий і безпечний спосіб оплати оплата дебетною або кредитною карткою через третю особу компанію-постачальника послуг з адміністрування платежів від нашого імені в даний час це LiqPay (провідний постачальник для українських компаній, ліцензований міжнародними платіжними системами).

 

Оплата за предмети (товари) і вартість пересилання / доставки може бути зроблена будь-якою дебетною або кредитною карткою, яка вказана як прийнятна на сайті під час оформлення вашого замовлення (в даний час MasterCard, Visa, Maestro).

Оскільки s.com.ua використовує послуги компанії-постачальника послуг з адміністрування платежів від його імені (в даний час LiqPay), ми не маємо доступу до даних вашої дебетної або кредитної карти.

 

Підтвердження

Ви повинні підтвердити інформацію замовленого твору (товару) і загальну суму оплати.

В результаті підтвердження вами вашого замовлення, ви будете перенаправлені на сторінку компанії-постачальника послуг з адміністрування платежів від нашого імені (в даний час LiqPay), де ви зможете виконати платіж вашою дебетною або кредитною карткою.

Після того, як ви зробите замовлення та відповідну процедуру оплати карткою, s.com.ua відправить по електронній пошті на адресу, яку ви надали, підтвердження щодо отримання вашого замовлення. Зверніть увагу це не означає, що ваше замовлення було прийняте і що ваша оплата остаточно виконана.

Як тільки буде отримана сума платежу, s.com.ua підтвердить прийняття вашого замовлення, відправивши вам по електронній пошті відповідний лист з підтвердженням.

 

Примітка:

По всіх творах / товарах в будь-який момент актуальним є питання їх доступності. Якщо після отримання вашого замовлення виявилося, що творів / товарів, які ви замовили, немає на складі *, s.com.ua, як можна швидше, повідомить вас і поверне вам гроші в сумі, яка вами була сплачена або списана з вашої дебетної або кредитної картки (в тому числі вартість пересилки / доставки, якщо вона входила в сплачену суму).

* Ми ретельно контролюємо всі твори / товари на предмет їх фактичної готовності бути придбаними через процес швидкої оплати і вказуємо всі нюанси (індивідуальні для кожного) в їх описах. Але, якщо раптом ми виявляємо деякі пошкодження або інші форс-мажорні обставини з творами, ми будемо розглядати таку ситуацію як несподівану недоступність замовленого предмета (як "немає на складі").

 

II. ЗАМОВЛЕННЯ І ОПЛАТА ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКИЙ ПЕРЕКАЗ АБО ПЛАТІЖ PAYPAL

У деяких випадках клієнти воліють використовувати банківський переказ або платіж PayPal як спосіб оплати. Наприклад, якщо вони відчувають, що ціна твору складає більше, ніж сума, яку вони готові оплатити карткою, і в зв'язку з іншими дуже індивідуальними причинами (замовлення щодо створення екземпляра, оплата частинами та ін.).

Якщо ви віддаєте перевагу використанню банківського переказу як способу оплати, спочатку вам слід направити нам на info@s.com.ua запит з посиланням на предмет, який вас цікавить, і його артикулом. Ми надішлемо на вашу електронну пошту всю необхідну інформацію і обговоримо з вами можливий і найбільш зручний для вас процес оплати і пересилки / доставки.

 

ПЕРЕСИЛКА І ДОСТАВКА

Пересилка (перевезення) і доставка замовленого твору (товару) підлягають попередньому підтвердженню оплати.

Всі міжнародні пересилання / доставки направляються через міжнародну рекомендовану авіапошту.

Замовлення зазвичай доставляються протягом 5-21 днів **. Зазначені тарифи пересилання / доставки по країнам розраховані на вагу предмету до 10 кг. Якщо замовлений предмет важче або занадто великий (негабаритний), ми можемо зв'язатися з вами, щоб повідомити вас про необхідність оплатити додаткову вартість пересилки / доставки. Міжнародні тарифи доставки ґрунтуються на предметах, які в принципі можуть бути відправлені через сервіси DHL або EMS. Для негабаритних або важких предметів, які будуть пересилатися авіапоштою, буде потрібно оплатити додаткову вартість пересилки / доставки (по собівартості).

** Зазначені терміни доставки є приблизними, заснованими на звичайних термінах поставки і не можуть бути гарантованими. Якщо ваше замовлення буде проходити через митницю, будь ласка, очікуйте можливих затримок. Будь-які застосовувані митні або брокерські збори є обов'язком замовника (покупця). Якщо застосовуються місцеві податки з продажу, або якщо предмет важкий або непередбачених габаритів і потрібно оплатити додаткову вартість пересилання / доставки, ми зв'яжемося з вами з цього приводу.

 

Щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка, прочитайте також Правила та Умови.