Alt text for image

Сергій Олексюк

Дата народження: 1961

Рідне місто: Коломия, Україна

Місце життя та практики: Київ, Україна

Про митця

Художник пише свої картини-враження із періоду життя на Санторіні ніби самим "білим шумом"... Можна уявити, як він вбирає його з простору, густо замішує у фарбу, і так цей шум осаджується на полотно... художник повторює, як ніби ритуальну, дію самих санторінських будівельників... приборкувачів "білого шуму". Так описують медитативні враження із Санторіні, втілені Сергієм Олексюком у живописі. 

Народився художник у 1961 році в місті Коломия (Україна), навчався у художньому училищі в місті Вижниця Чернівецької області (Україна). 

У 1993 завершив Київський художній  інститут (зараз - Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури України) - факультет живопису, театрально-декораційне відділення. 

Ще під час навчання Олексюк брав участь в національних і всесоюзних виставках у київських виставкових залах та галереях, пізніше його твори експонувались у Києві також і у міжнародних виставках. 

Одразу після закінчення НАОМА відбулася  перша персональна виставка автора в американському місті State College в бібліотеці місцевого університету. 

На даний момент автор має за плечима понад 30 років художньої практики у різних техніках та стилях. 

Сергій Олексюк працює у техніці масляного, акрилового та акварельного живопису,  виконує роботи олівцем, вуглем, сангіною та багатьма іншими матеріалами. Має великий досвід в написанні портретів з натури, фотографії, жанрових картин та пейзажів. 

З 2000 по 2010 рік Сергій жив і працював в Греції  на острові Санторіні, його авторські пейзажі експонувалися у місцевих галереях та розходилися по багатьох країнах. Санторінські медитативні пейзажі особливо цінуються прихильниками живописної практики майстра.

Сергій серйозно цікавиться фотографією, брав участь у міжнародних фотовиставках. Олексюк захоплюється напрямком сучасного мистецтва, працює із інсталяціями та технікою абстрактного живопису.  

У 2013 році в галереї ЦЕХ (Київ, Україна) відбулась персональна виставка творів Олексюка під назвою «Простір проти площини»

В 2015 році твори автора брали участь у благодійному аукціоні від аукціонного дому КОРНЕРС (Київ). 

2016 - групова виставка "Стрибок до Європи" у галереї ЦЕХ (Вільнюс, Литва). 

Твори Сергія Олексюка є у приватних колекціях в Україні, країнах Європи, США, Канаді і Австралії.