Обслуговування клієнтів


ДОСТАВКА

Сервіси пересилання і доставки, які ми зазвичай використовуємо: DHL, EMS для пересилки по всьому світу, Нова Пошта для місцевих перевезень. Всі забезпечують відстеження пересилання за номером. Міжнародні пересилання зазвичай займають 5-21 днів.

 

СПРАВЖНІСТЬ

Всі роботи сучасних митців, представлені на s.com.ua для продажу, доставляються замовникові в супроводі сертифіката автентичності (COA), підписаного митцем.

 

ЕКСПЕРТИЗА

Для того, щоб гарантувати покупцеві виняткову якість, ми перевіряємо достовірність наданої інформації та справжність твору, шляхом ретельного огляду творів, наданих зображень і описів.

 

ЦІНИ

Вартість творів визначається, як правило, за кількома критеріями. Це залежить від того, наскільки цікавий, енергетичний митець, наскільки відомий, від якості і інтересу до творів в контексті художньої практики митця, як твір був створений (скульптури, мініатюри на емалі, психотронне мистецтво і т.д.), розміри, записи про продажі творів цього митця, історичне значення твору мистецтва тощо.

 

ПОВЕРНЕННЯ

1. Всі питання про повернення можуть бути вирішені шляхом відправки запиту з описом обставин, що супроводжується зображеннями, наприклад, пошкодження, на info@s.com.ua.

2. Галерея гарантує покупцеві можливість повернення придбаного твору протягом 14 робочих днів з поверненням покупцеві повної суми, раніше ним оплаченої за твір. Умови щодо повернення купленого твору після понад 14 робочих днів з моменту його отримання обговорюються індивідуально.

 

БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ

Всі питання можна обговорити шляхом відправки запиту на info@s.com.ua.

 

КОНТАКТИ

Наш контактний телефон: +38 093 414 5855

Адміністратор галереї — Катерина Демченко