Про нас

S.COM.UA надає послуги з арт-менеджменту та працює онлайн як галерея.

Ми прагнемо бути медіатором у світі мистецтва з відчутно трансформативними ефектами, фокусуємося на важливих і впливових сенсах. 

Також ми патронуємо збереження та розвиток в Україні рідкісної, старовинної технології мініатюрного живопису на емалі, що є дійсно неймовірним ремеслом, яке зберігає для людей прекрасні своєю глибиною живописні образи  протягом століть. 

Особливу увагу s.com.ua  приділяє мистецтву, створеному у розмаїтому, постійно балансуючому просторі України. 

s.com.ua підтримує думку керівника однієї з відомих арт-галерей Лондона — «В Україні є відчуття експерименту, і це захоплює…».

s.com.ua  діє онлайн та індивідуально для вашої зручності,  ми цінуємо чесність та сумлінність у практиці роботи. 


Наша мотивація: 

Прагнемо представляти таке ж якісне і справді цінне творче розмаїття, якою є сутність людини. Надавати ту мистецьку  форму, той сенс та цінність, яких люди прагнуть знайти у пошуках натхнення та якісного наповнення свого життя. 

s.com.ua шукає важливі та сильні сенси, усвідомлення та прийняття яких суттєво трансформує людину, створює її внутрішнє зростання, спонукає ріст у її житті, гармонізує. Ми це називаємо «енергетичним сенсом». 

Адже колекціонуючи такі мистецькі роботи, людина фактично створює своє середовище сильних сенсів, і так моделює свій світ. Цей маленький або великий мистецький простір, цей світ кожного є унікальним, зі своїм «важливим», зі своїми точками опори та зростання. 

І нам хотілося б започаткувати та втілити  «create & made in Ukraine for good». 

Ось, що ми маємо на увазі, представляючи «the art as U are». 

Компанію s.com.ua створено людьми, які захоплюються тим, що вони роблять: мистецтво, художня практика, веб-розробка, емпатична взаємодія із людьми, бізнес задля кращого майбутнього.